• Saltukova Mahallesi no:23 ÇAYCUMA/ZONGULDAK
 Seo’da başarılı olmak için gerekli 16 seo aracı

Seo’da başarılı olmak için gerekli 16 seo aracı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) , bir web sitesi yönetmenin en zor kısımlarından biridir. Google’ın ve diğer arama motorlarının web sitenizi sıralama şekli sürekli değişir. Bu, rekabeti geride bırakmak istiyorsanız en son SEO gelişmelerine ayak uydurmanız gerektiği anlamına gelir.

İyi haber şu ki, site içi SEO’nun üstesinden gelmek ve sıralamanızı iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz verileri almak için kullanabileceğiniz birçok mükemmel araç var. Onların ne olduklarını ve sizin için ne yapabileceklerini biliyorsanız, başarı için donanımlı olacaksınız.

Bu yazıda, size en sevdiğimiz 16 SEO aracımızı tanıtacağız. Her biri, Google ve Bing dahil tüm popüler arama motorlarında sıralamanızı iyileştirmenize yardımcı olabilir . Hemen anlatmaya başlayalım.

 

Arama Motoru Optimizasyon İşini Siz Bize Bırakın.

Firmamız sizin için web sitelerinizi arama motorlarına entegrasyonunu % 100 olarak uyumlu olacak şekilde optimize eder. Site içi ve site dışı seo çalışmalarıyla sizi hedeflerinize ulaştırır. Tekrar konumuza dönersek size bahsedeceğim araçlardan ilk araç google arama konsolu..

1. Google Arama Konsolu

Google Arama Konsolu , arama motorunun web sitenizi nasıl görüntülediğini anlamak için kullanabileceğiniz bir hizmet koleksiyonudur. Bu hizmet, optimizasyonun birçok farklı yönünü kapsayan çok çeşitli ücretsiz SEO araçları sunar.

Örneğin, Google Arama Konsolu, web sitenizde meydana gelen tarama hatalarını kontrol etmenizi sağlar, böylece bunları hemen düzeltebilirsiniz. Ayrıca, sitenizin kötü amaçlı yazılımdan ne zaman etkilendiğini , insanların sitenizi bulmak için hangi anahtar kelime öbeklerini kullandıklarını, aldığınız geri bağlantıları ve daha fazlasını gösterebilir .

Bu hizmetin sunduğu birçok özellik, Arama Motoru Sonuçları Sayfası (SERP) sıralamalarınız hakkında endişeleriniz varsa, onu neredeyse bir zorunluluk haline getirir. Google’da iyi bir sıralama yapabiliyorsanız, diğer arama motorlarında da başarılı olma şansınız yüksektir.

Hizmeti fiilen kullanmaya gelince, Google Search Console’un anlaşılması çok basittir. Web sitenizi eklemek ve başlamak da kolaydır , bu nedenle bundan kaçınmak için hiçbir neden yoktur.

Ana Özellikler:

 • Google’ın web sitenizi nasıl algıladığını izleyin.
 • Ziyaretçilerin size ulaşmak için hangi anahtar kelimeleri kullandıklarını takip edin.
 • Tüm tarama, meta etiket veya site haritası hatalarından haberdar olun.
 • txt dosyanızı güncelleyin .
 • Sitenizin geri bağlantılarını izleyin.
 • Sitenize kötü amaçlı yazılım bulaşmışsa uyarılar alın.

2. Semrush

Semrush , kaç kişinin belirli terimleri aradığı hakkında veri almanızı sağlayan bir anahtar kelime araştırma aracıdır. Üstelik size benzer anahtar kelimeler, ilgili reklamlar, ürün listeleri ve çok daha fazlası hakkında bilgi sağlar.

Mükemmel bir anahtar kelime aracı olmanın yanı sıra Semrush, rakiplerinizin stratejileri hakkında da bilgi sağlayabilir. Örneğin, size ne kadar trafik aldıklarını, bunun ne kadarının ücretli reklamlardan geldiğini ve geri bağlantılarının ne olduğunu söyleyebilir.

Anahtar kelime araştırması yapmayı seven biriyseniz, cephaneliğinizde Semrush gibi bir silaha ihtiyacınız var. Bununla, hangi anahtar kelimelerin size en iyi sonuçları vereceğini tam olarak anlayabilecek ve rakiplerinizin hangi terimler için sıralama yaptığını kontrol edebileceksiniz.

Bu hizmet, rakiplerinizin metin ve medya reklamlarına göz atmanıza bile olanak tanır, bu da test söz konusu olduğunda size büyük para kazandırabilir. Ancak, tüm bu verilerin bu hizmetle öğrenme eğrisinin biraz dik olabileceği anlamına geldiğini unutmayın.

Ana Özellikler:

 • Belirli sorguların değerini araştırın.
 • Rakiplerinizin hangi anahtar kelimeleri sıraladığını ve ne kadar trafik aldığını kontrol edin.
 • Diğer web sitelerinin geri bağlantıları hakkında bilgi bulun.
 • Rakiplerinizin metin ve medya reklamlarına bakın.

3. BuzzStream

BuzzStream size alan araştırması, e-posta pazarlaması ve proje yönetimi konularında yardımcı olacak bir dizi araç sunar. Hepsi bir arada bir platform türüdür ve sunduğu çok sayıda seçenek göz korkutucu olabilir. Bunu akılda tutarak, SEO ihtiyaçlarınızı karşılamanıza nasıl yardımcı olabileceğine odaklanalım.

Araştırma söz konusu olduğunda, BuzzStream, baktığınız anahtar kelimeler için sonuç listelerini harmanlamanıza yardımcı olabilir. Ardından, genel sıralamalar, ilgili sosyal medya hesapları, etki alanı yaşı ve yetkisi ve daha fazlası dahil olmak üzere bu web sitelerinin her biri hakkında size bilgi sağlar.

Uygulamada, rakiplerinizin kim olduğunu ve yayınladıkları içeriği araştırarak kapsamlı bir SEO denetimi yapmanıza yardımcı olmak için bu özellikleri kullanabilirsiniz. Dahası, yazarlarının listelerini ve her birinin neyin peşinde olduğunu oluşturmanıza bile yardımcı olabilir, böylece stratejilerini daha da yakından takip edebilirsiniz.

ilginizi çekebilir  Semrush Nedir Ve Nasıl Kullanılır.

Ana Özellikler:

 • Hedeflemek istediğiniz anahtar kelimelere göre rakiplerinizi araştırın.
 • Belirli web siteleri için alan yaşı ve yetki hakkında veri toplayın.
 • Rakiplerinizin SERP’lerde sıralamalarının ne olduğunu öğrenin.
 • Rakiplerinizin siteleri için sosyal medya hesaplarını bulun.
 • Rakip web siteleri için yazan ve yaptıklarını takip eden yazarların listelerini oluşturun.

 

4. Moz Pro

Moz Pro , veriye dayalı bir yaklaşım kullanarak optimizasyonun üstesinden gelmenize yardımcı olmak için oluşturulmuş bir SEO araçları paketidir. Size hızlı bir genel bakış vermek gerekirse, Moz Pro, hem belirli uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hem de diğer alanları araştırmanızı sağlaması açısından SEMrush’a biraz benzer . Bu bilgileri, çok az potansiyele sahip anahtar kelimelerden kaçınmak ve rakiplerinizin yaptıklarını geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Moz Pro kullanarak bir anahtar kelimeye baktığınızda, size o terim için sıralama yapmanın ne kadar zor olacağını gösteren bir zorluk puanı gösterecektir. Ayrıca, bu kelime öbeğini kaç kişinin aradığına dair bir genel bakış elde edersiniz ve hatta kolay karşılaştırma için anahtar kelime listeleri bile oluşturabilirsiniz. Bunların hepsi güvenilir bir anahtar kelime araştırma aracından bekleyeceğiniz özelliklerdir, ancak Moz Pro çok sezgisel bir arayüz sayesinde öne çıkar.

Moz Pro hakkında bu kadar benzersiz olana gelince, platform, ziyaret ettiğiniz herhangi bir alan adı hakkında bilgi almak için kullanabileceğiniz bir Chrome uzantısı sunar. Dahası, sayfa içi optimizasyon hakkında önerilerde bulunabilir ve Google Search Console gibi tarama hataları hakkında sizi uyarabilir.

 

Ana Özellikler:

 • Bir anahtar kelimenin ne kadar rekabetçi olduğunu ve arama hacmini araştırın.
 • Alakalı anahtar kelimelerle ilgili öneriler alın.
 • Hangi anahtar kelimeleri hedefledikleri de dahil olmak üzere rakiplerinizi araştırın.
 • Moz web sitesine gitmeden diğer alanlara bakmak için bir Chrome uzantısı kullanın.
 • Özel listeleri kullanarak birden çok anahtar kelimeyi karşılaştırın.
 • Sayfa içi optimizasyon önerileri ve hata uyarıları alın.

5. Linkody

Linkody tamamen geri bağlantılarla ilgilidir. Bu araç, web sitenize kimin bağlantı verdiğini bulmanızı, hangi anahtar kelimeleri kullandıklarını öğrenmenizi ve hatta beğenmediğiniz bağlantıları “reddetmenizi” sağlar. Arama motorlarının sistemi kandırmaya çalıştığınızı düşünmesini istemediğiniz için, birisinin web sitenize spam olarak bağlantı verdiğini düşünüyorsanız, bu son özellik kullanışlı olabilir.

Buradaki ana cazibe, geri bağlantı raporları olsa da, Linkody ayrıca birkaç önemli ekstra sunar. Örneğin, müşterilere gönderebileceğiniz raporlar oluşturma, sitenizin sosyal paylaşımlarını izleme ve Google Analytics’e bağlanma seçeneği sunar .

Genel olarak, oldukça niş bir araçtır, ancak bağlantı kurma konusunda biraz yardıma ihtiyacınız varsa oldukça kullanışlıdır. Daha da önemlisi, şu ana kadar bahsettiğimiz devasa “her şeyi yap” hizmetlerinden çok daha ucuz.

Ana Özellikler:

 • Web sitenizin geri bağlantılarını analiz edin.
 • SEO’nuzu etkileyebilecek kötü bağlantıları reddedin.
 • Müşterileriniz için geri bağlantı raporları oluşturun.
 • Daha fazla veriye erişmek için Google Analytics’e bağlanın.
 • Sitenizin sosyal paylaşımlarını izleyin.

6. Ontolo

Ontolo , pazarlama ve SEO fırsatları bulmak için kullanabileceğiniz bir araştırma aracıdır. Ayrıca, otomatik bir aracın bu kadar iyi yapmasını beklediğiniz bir şey olmayan geri bağlantı ve misafir gönderme fırsatlarını bulmanıza da yardımcı olabilir.

Ontolo’nun arkasındaki fikir, trafiğinizi anahtar kelime araştırmasının ötesinde büyütmenin yollarını bulmanıza yardımcı olmasıdır. Web sitenizin daha yetkili olmasını istiyorsanız, geri bağlantılar gereklidir, ancak doğru fırsatları bulmak göz korkutucu olabilir.

Ontolo, bu fırsatları bulmanıza yardımcı olur, bu nedenle tek yapmanız gereken onları tanıtmaktır (ne yazık ki otomatikleştirilemez). Potansiyel müşterileri 80’den fazla kaynaktan çekebilir, bu nedenle, hangi anahtar kelimeler için sıralama yapmaya çalıştığınıza bakılmaksızın mükemmel seçenekler bulmanız olasıdır.

Ana Özellikler:

 • Konuk gönderme ve geri bağlantı fırsatlarını arayın.
 • En iyi olası müşterileri bulmak için 80’den fazla kaynaktan veri toplayın.
 • Anlaşılması kolay raporlar kullanarak araştırma yapın.
 • Başkalarıyla paylaşmak için potansiyel müşterilerinizi dışa aktarın.

7. HubSpot’un Web Sitesi Sınıflandırıcısı

HubSpot’un Web Sitesi Sınıflandırıcısı , şimdiye kadar sunduğumuz diğer SEO araçlarından çok daha basittir. Bunu kullanmak için tek yapmanız gereken bir alan adı girmek ve HubSpot’un bir rapor oluşturmasını beklemek. Bu raporu geri aldığınızda, sitenizin performansı, mobil uyumluluk , SEO ve güvenliği için ayrı puanlar bulacaksınız .

Performans, mobil uyumluluk ve sağlam güvenlik uygulamalarının SEO’nuzu doğrudan etkilediğini akılda tutmak çok önemlidir . Bir bakıma, raporunuzun tamamı, sitenizin SEO perspektifinden nasıl uzaklaştığına dair dev bir analizdir. Daha da iyisi, bu araç raporun her bir bölümünü parçalara ayırır ve size her öğeyi nasıl iyileştireceğiniz konusunda ipuçları sağlar.

ilginizi çekebilir  Screaming Frog SEO Nedir?

HubSpot’un Web Sitesi Sınıflandırıcısının kullanımı inanılmaz derecede basittir ve web sitenizi hızlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olabilir. Artı, size bir şeye mal olmayacak, bu yüzden bu kesinlikle dikkatinizi hak ediyor.

Ana Özellikler:

 • Web sitenizin performansını, mobil uyumluluğunu, güvenliğini ve SEO’yu analiz edin.
 • Sitenizin her yönü için ayrı puanlar alın.
 • Her puanın nasıl iyileştirileceğine dair öneriler alın.

8. Google AdWords Anahtar Kelime Planlayıcı

Google AdWords Anahtar Kelime Planlayıcı , kullanabileceğiniz en kapsamlı anahtar kelime araştırma araçlarından biridir. Bununla birlikte, anahtar kelimeleri arayabilir ve onlar hakkında trafik tahminleri alabilirsiniz. Daha da önemlisi, anahtar kelimelerin AdWords fiyatlarına göre ne kadar rekabetçi olduklarını anlamanıza yardımcı olabilir .

Bilgilerin sizi bunaltmaktan kaçınması için, bu araç anahtar kelimeleri Tıklama Başına Maliyete (TBM) veya arama hacmine göre filtrelemenize olanak tanır . Bu şekilde sadece hedeflemek istediğiniz tahminlere dayalı raporlar alabilirsiniz.

Genel olarak, Anahtar Kelime Planlayıcı, bu listedeki diğer SEO araçlarında gördüğümüz işlevselliğin çoğunu sunar. Aradaki fark, bunun Google ekosisteminin bir parçası olması ve şaşırtıcı derecede ayrıntılı raporları ücretsiz olarak alabilmenizdir.

Ana Özellikler:

 • İstediğiniz herhangi bir anahtar kelime için arama hacmini bulun.
 • TBM’sinden bir anahtar kelimenin rekabet gücünü belirleyin.
 • Belirli anahtar kelimeler için ayrıntılı raporlar alın.

9. WooRank

WooRank , ona bir bağlantı vermeniz ve size eksiksiz bir rapor kartı sağlaması açısından HubSpot’un Web Sitesi Sınıflandırıcısına benzer. Bu durumda, web sitenizin tamamı için size tek bir puan verir. Bundan sonra, SEO’sunu ve mobil uyumluluğunu iyileştirmek için yapabileceğiniz her şeyin bir listesine girer.

Bu durumda ana satış noktası, WooRank’ın ayrıca sitenizin kullanılabilirliğini ve performansını iyileştirmek için size ipuçları sağlamasıdır. Deneyimlerimize göre tavsiyeleri sağlam. Her şeyden önce, backlink perspektifinden ne kadar iyi yaptığınızın bir analizini de alırsınız.

Genel olarak, SEO söz konusu olduğunda da dahil olmak üzere, web sitenizde doğru ve yanlış yaptığınız şeyleri hızlı bir şekilde özetlemek istiyorsanız bu mükemmel bir araçtır.

Ana Özellikler:

 • SEO, kullanılabilirlik, performans ve geri bağlantılar dahil olmak üzere web sitenizin genel durumunu analiz edin.
 • Web sitenizi nasıl iyileştireceğiniz ve SEO görevlerinin üstesinden nasıl geleceğinizle ilgili ipuçları alın.
 • Alanınızın otoritesini analiz edin.

10. Varvy SEO Tool

Bir sonraki seçimimiz, “Bir URL girin ve bir rapor alın” çeşidinin başka bir aracıdır. Ancak, bu şimdiye kadar sunduklarımızdan farklı. Ne Varvy SEO aracı yapar web sitesi Aşağıdakilerin tümü olup olmadığını görmek için kontrol etmektir Google’ın SEO kılavuzların . Saniyeler içinde tam bir rapor üretebilir.

Dahası, bu rapor çok kapsamlı. Sayfa hızı sorunları, mobil uyumluluk, sayfa içi SEO ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç şeyi kontrol eder. Ancak, en iyi yanı, Varvy SEO Aracının her ayarın neden hayati olduğunu açıklamak için gerçekten zaman ayırmasıdır.

SEO konusunda yeniyseniz (veya genel olarak web sitesi optimizasyonunda ), muhtemelen bu aracın sunduğu tüm bilgileri memnuniyetle karşılayacaksınız. Hatta, onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeniz durumunda, kapsadığı her ayar için daha fazla okumaya bağlantılar sağlar.

Ana Özellikler:

 • Web sitenizin Google’ın SEO kurallarına uyup uymadığını kontrol edin.
 • Her sorunun nasıl düzeltileceğine dair kesin bilgiler içeren hızlı bir rapor alın.

11. Screaming Frog

Screaming Frog , bir dizi optimizasyon görevini yerine getirebilen sofistike bir tarayıcı olan bir SEO Örümcek Aracı sunar. Bu, bozuk bağlantıları ve yönlendirmeleri bulmayı ve düzeltmeyi içerir.

Çevrimiçi bir mağaza işletiyorsanız, Screaming Frog’un bazı yararlı seçenekleri vardır. Örneğin, tarayıcıyı sitenizdeki HTML sayfalarından CSS Yolu kullanarak veri ayıklamak için kullanabilirsiniz. Bu , fiyatlar, SKU’lar ve daha fazlası hakkında veri toplamak için XPath veya regex kullanabileceğiniz anlamına gelir .

Bu aracı XML site haritaları oluşturmak ve bunları Google Analytics’e bağlamak için bile kullanabilirsiniz. Dahası, Screaming Frog’un oldukça sağlam bir ücretsiz sürümü var, bu yüzden atlamaya karar vermeden önce ana işlevi deneyebilirsiniz.

Ana Özellikler: 

 • Başlıkları ve meta verileri analiz edin.
 • Bozuk bağlantıları bulmak ve düzeltmek için sitenizi tarayın.
 • Yinelenen içeriği ve sayfaları keşfedin ve çözün.

12. Yoast SEO

Yoast SEO , genellikle bir numaralı WordPress SEO eklentisi olarak lanse edilir. SEO söz konusu olduğunda, özellikleri tüm yelpazeyi kapsar. Örneğin, Google’ın yinelenen içerikle karıştırılmasını önlemek için okunabilirlik kontrolleri yapabilir ve standart URL’ler ayarlayabilirsiniz.

Sunulan diğer işlevler arasında anahtar kelime optimizasyonu ve Google, Facebook ve Twitter’da sayfaların önizlemesi yer alır. Eklentinin yükseltilmiş sürümüyle, Yoast size sayfa ve gönderi yazarken dahili bağlantı önerileri sunacağından, bazı içerik yardımı da alacaksınız.

Yoast SEO, başlamanıza yardımcı olacak sağlam bir bilgi veritabanına sahiptir. Ayrıca, premium sürümle, uzman bir destek ekibinden bir yıllık 7/24 yardıma erişebileceksiniz.

ilginizi çekebilir  Seo Analiz Araçları

Ana Özellikler: 

 • İçeriğinizi belirli anahtar kelimeler için optimize edin.
 • Arama motorlarına içeriğinizi anlamaları için ihtiyaç duydukları meta verileri sağlayın.
 • Yinelenen içerikten kaçının.
 • Site haritası oluşturma ve kalıcı bağlantıları optimize etme gibi kritik SEO görevlerini otomatik olarak gerçekleştirin.

13. Link-able

Link-able, web sitenizi optimize etmek, SEO’yu artırmak ve trafiğinizi genişletmek için oldukça benzersiz bir yaklaşım sunar. Bu hizmeti son derece uzmanlaşmış bir iş kurulu olarak düşünebilirsiniz. Pazarlamacılara içerikleri için geri bağlantılar oluşturmanın güvenilir bir yolunu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Süreç, bir pazarlamacının Link özellikli web sitesinde belirli bir talep göndermesiyle başlar. Bu talep, pazarlamacının oluşturmak istediği geri bağlantı türleriyle ilgili ayrıntıları içerecektir. İş ilanı gibi, yardımcı olabilecek diğer bilgileri de sağlarlar.

Link -able tarafından kapsamlı bir şekilde incelenen yazarlar proje veritabanına erişebilecekler. Belirli projeler için teklifler sunabilir ve pazarlamacıların yanıt vermesini bekleyebilirler. Pazarlamacı bir teklifi beğenirse, Link -able iki tarafı birbirine bağlar ve iş garanti edilir.

Ana Özellikler:

 • Zorlu bir test sürecinden geçmiş yüksek nitelikli yazarlar bulun.
 • Projeleriniz için oldukça alakalı yazar eşleşmeleri ve teklifler alın.
 • Bağlantı oluştururken başkalarını işe alırken içeriğinize odaklanın.

Fiyat : Bu, hem pazarlamacılar hem de yazarlar için ücretsiz bir hizmet olsa da, Link-able ücretli işlemlerin bir yüzdesini alır .

14. Serpstat

Serpstat , SEO uygulama pazarına görece yeni gelenlerden biridir. Pazarlamacılar için bir dizi veriye dayalı analiz araçları sunar. Farklı seçenekler arasında, bir SEO denetim aracı, geri bağlantı denetleyicisi ve rakip izleme özellikleri bulacaksınız.

Bu proje odaklı bir sistemdir, yani web sitelerinizi gruplar veya bireysel projeler halinde düzenleyebilirsiniz. Tüm bunlara daha sonra iyi organize edilmiş bir gösterge panosu aracılığıyla erişilebilir. Serpstat’ın tüm özelliklerine proje listenizden erişebileceksiniz .

Serpstat, işlevsellik söz konusu olduğunda biraz İsviçre Çakısı gibidir. Web sitenizdeki bozuk bağlantıları bulmak, yavaş sayfa yükleme sürelerinin nedenini bulmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Müşteriler için yüksek hacimli web sitesi izleme işlemlerini gerçekleştirin.
 • Sorunları bulmak ve gidermek için bir yerinde denetim aracı kullanın.
 • Bölgesel ve küresel olarak rekabetinizi büyütmek için bir Pazar Zekası aracına erişim.
 • Hem Mac hem de PC işletim sistemleriyle kolay uyumluluk elde edin.

15. Ahrefs

Ahrefs , çeşitli veri analizi ve optimizasyon araçları sunar. Aslında, tüm araçları aynı fiyatlandırma planlarına dahil edilmiştir. Bu, kritik özellikleri kaçırma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Ek olarak, çok çeşitli öğrenme fırsatları sunan çevrimiçi bir bilgi tabanı olan Ahrefs Akademisine erişebileceksiniz .

Erişebileceğiniz özelliklerden biri de bir içerik araştırma aracıdır. Bununla, hangi ilgili içeriğin sosyal medyada veya organik aramalarda en iyi performansı gösterdiğini bulmak için anahtar kelimeler kullanabilirsiniz. Ahrefs platformu ayrıca kapsamlı bir kontrol paneli içerir, böylece tüm projelerinizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca, belirli hedef anahtar kelimelerinizle ilgili içeriği bulabilir ve daha önce sizinle bağlantı kurmamış web sitelerini vurgulamak için sonuçları filtreleyebilirsiniz. Ahrefs günde 5 milyardan fazla web sayfasını taradığından, verilerinden değerli bilgiler edinebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ana Özellikler: 

 • Rakiplerinizin organik arama sıralamalarını analiz edin.
 • Geniş bir bilgi veritabanına erişin.
 • Rekabetçi bir analiz aracından değerli bilgiler edinin.
 • 155 ülkeden 489 milyon anahtar kelimeye sahip bir Arama Trafiği endeksinden yararlanın.

 

16. Şirketimizin SEO Pazarlama Hizmeti

Sizler için SEO Pazarlama hizmetimizi oluşturduk . Bir SEO stratejisi belirlemek veya kendiniz anahtar kelime araştırması yapmak yerine, uzman ekibimiz sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için tüm çalışmaları yapar.

Ekibimiz, siteniz için her ay yeni içerik oluşturup yayınlamaya ek olarak, bir anahtar kelime stratejisi geliştirecek ve zaman içinde alakalı arama sonuçlarındaki sıralamanızı iyileştirmek için mevcut web sitenizi sürekli olarak optimize edecektir.

Ve çabalarınızın işe yarayıp yaramadığını asla merak etmenize gerek kalmayacak. Sıralama iyileştirmelerini ve trafik artışını izlemeniz için aylık bir rapor hazırlayacağız. Ek olarak, her ay gerçekleştirdiğimiz işin hedeflerinizle uyumlu olduğundan emin olmak için özel SEO yöneticinizden düzenli bildirimler alacaksınız.

Ana Özelliklerimiz:

 • Tüm SEO stratejinizle SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz ilgilensin.
 • Profesyonel bir metin yazarı tarafından her ay oluşturulan yeni özel içerikle sayfadaki anahtar kelimeleri güçlendirelim.
 • Sitenizin arama motoru sıralamaları ve trafiği hakkında ayrıntılı bir aylık rapor verelim.
 • Ekibin çabalarının hedeflerinizle uyumlu olmasını sağlamak için özel SEO yöneticinizle aylık olarak toplantılar yapalım.

 

user1

Seobizde.com kimdir ? Seobizde.com ekibi Seo ve Dijital Pazarlama ajansıdır. Türkiye'nin seçkin Seo Ajanslarından olma yolunda adım adım çalışmalarına devam etmektedir.

Benzer Yazılar
WordPress Açılış Sayfası Oluşturma

WordPress sitenizde özel bir açılış sayfası oluşturmak ister misiniz? Açılış sayfası, oldukça optimize edilmiş bir pazarlama sayfasıdır. İşletmelerin web sitesi...

devamı
Google Ads Çoğrafi Hedefleme

Coğrafi hedefleme , tüketicilere coğrafi konumlarına göre farklı reklamlar veya içerik sunma uygulamasıdır.  Bu yazıda, coğrafi hedeflemenin ne olduğunu, nasıl...

devamı
Google un Yeni Kriteri Google Core Web Vitals

Google Core Web Vitals , bir sayfanın yükleme performansı, etkileşimi ve görsel kararlılığı için gerçek dünyadaki kullanıcı deneyimini ölçen bir...

devamı
Yorumlar
Yorum Gönder
%d blogcu bunu beğendi:

https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/ https://seobizde.com/